ELEKTROSMOG | MĚŘENÍ & ŘEŠENÍ

Elektrosmog

elektro-smogElektrosmog

V současné době se prakticky nelze vyhnout tzv. elektrosmogu. Nejvíce se s tímto problémem potýkají ve městech, ale ani na venkově není Vaše rodina zcela v bezpečí.

Mezi nejčastější problémy, se kterým se dnes potýkáme, patří dráty vysokého napětí a další nízkofrekvenční zdroje, které vytvářejí silné elektromagnetické pole, a to až do vzdálenosti 400 m od vodičů. Vedení vysokého napětí se může nacházet také pod Vaším domem či pozemkem. Také elektrické obvody u Vás v domácnosti mohou být problém (např. zásuvky v blízkosti postele či dětské postýlky). Během krátké chvíle přeměříme vliv těchto negativních činitelů a navrhneme optimalizaci.

Obrovským problémem současnosti je také wifi a jiná mikrovlnná radiace. Ohrožují nás wifi routery nejen naše, ale také našich sousedů v domě. Na místě tyto negativní vlivy přeměříme a navrhneme opatření, jak jejich dopad na naše zdraví eliminovat (lze je například odstínit, router umístit co nejdále od dětské ložnice, doporučíme případně na noc vypínat atd.).

Čím dál větším problémem jsou ovšem dnes antény GSM, LTE a 4G sítí, které instalují operátoři téměř všude. Tyto antény se nacházejí na střechách budov, případně na vysokých stožárech, které jsou rozmístěny v obcích zhruba ve vzdálenosti 500 m od sebe. Pokrytí vysokorychlostního internetu se v České republice neustále zvětšuje, antény jsou čím dál výkonnější a naše zdraví se ocitá v ohrožení. Jedná o nový fenomén, nad jehož důsledky vedou odborníci, zejména z oblasti neurologie, ve světě obrovskou diskuzi. Samozřejmě, že operátoři a poskytovatelé vysokorychlostního internetu, jakékoli negativní vlivy vehementně popírají, neboť by pak museli důsledky kompenzovat. Pravdou ovšem je, že  podobně jako např. vynález roentgenového snímkování ve své době také lidé podceňovali.

VYSOKENAPĚTÍ-SMOG-large

Měření elektrosmogu Praha

Nízkofrekvenční a vysokofrekvenční elektromagnetické pole prokazatelně zahřívají tkáně a indukují proud v těle, což podle mnohých vede mimo jiné také ke karcinogenním změnám v organismech. Vedoucí Ústavu patologické fyziologie Lékařské fakulty UK v Plzni František Vožeh uvádí: “Přibývá prací o tom, že vystavení EM (elektromagnetickým) polím vede v tkáních ke zvýšené tvorbě volných radikálů neboli k oxidačnímu stresu. O něm je známo, že příčinně spolupůsobí u řady patologických stavů. Na buněčné a subbuněčné úrovni pak tyto procesy mohou vést až k narušení chemických vazeb mezi atomy, poškození biologických membrán a ke genotoxické destrukci buněk” (Instinkt, č. 16/XIV 16. dubna 2015).

Prof. Olle Johansson, švédský neurochirurg varuje, že během telefonování dochází k nespočtu elektrických výbojů. Mikrovlnné záření dnes dosahuje milionkrát více, než tomu byl člověk zvyklý v přírodě! Od roku 2011 je EMP klasifikováno jako potencionálně karcinogenní, v nejhorší kategorii 4.

Doktorka Nancy Wertheimer a Dr. Ed Leeper prokázali, že děti, které žily v blízkosti vysokého napětí, trpěly až dvakrát častěji dětskou leukémií! Pozorován byl také nárůst astmatu a alergií u dětí až o 55%. Exponování radiaci mění reakci lymfocytů a imunitního systému.

Více na: https://www.youtube.com/watch?v=mN1nl9GNpUU.

Podrobnější informace o nebezpečích elektrosmogu naleznete např. zde: http://www.tzb-info.cz/1801-elektromagneticke-pole-a-zdravotni-rizika-i

Pokud chcete ochránit své blízké a zejména malé děti, které jsou na elektromagnetické pole obzvláště citlivé, je nezbytné situaci ve Vašem bytě přeměřit a optimálním způsobem řešit!

Měření elektrosmogu v Praze | I pro vás najdeme řešení

Kontaktujte nás i vy! Provedeme měření elektrosmogu v Praze a okolí a navrhneme řešení elektrosmogu pro vás na míru!